SEO narzędzia za linki.

Nawet nie będę zaczynał pisać czemu znowu taka przerwa w postowaniu. Ograniczę się do „bo tak” ;-)

Dzisiaj szybki wpisik, bo myślę, że warto skorzystać z fajnej promocji firmy CleverStat. Nie ma tu żadnego refa a ja nic z tego, że was informuję nie mam.

Do rzeczy:  CleverStat to producent m.in znanego pewnie większości Free Monitor For Google. Oczywiście w swoim arsenale ma też kilka innych fajnych programów (jak darmowy Parameter – który okazał się bezcenny przy sprawdzaniu efektów wczorajszego Update PR) a większość ma oczywiście płatne licencję.

1 kwietnia ogłosili na swojej stronie, że chcą rozdawać licencje na swoje programy w zamian za linki. Osobiście zawsze chciałem sobie sprawić dużo lepszą wersję Monitora, czyli Accurate Monitor for SE, ale jakoś nigdy nie czułem potrzeby wydawania 150$ na coś bez czego mogę sobie w zasadzie poradzić, przy dość małym wysiłku (no bo po co mi te wykresy, ta historia zapamiętanych pozycji, przecież i tak sam robię raporty i takie tam).

Ale co innego kasa, a co innego marne 3 linki z systemowych stron które akurat mają PR3, prawda? ;-) Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją – i po 24h dostałem info, że  zostałem zaakceptowany i dostałem rabat 100% na produkt za 149$.

Wybrałem oczywiście Accurate Monitor for SE (Business License) i po chwili przyszedł kolejny mejl z licencją na program. Teraz właśnie się nim bawię i postanowiłem podzielić się tym z Wami ;-)

Ja linkowałem do nich z 3 stron o PR3, ale równie dobrze może to być 10 stron o PR0, 2 linki PR4 lub jeden PR5 (i to już za produkt do 299$ a nie 149$). Szczegóły na stronie CleverStats.

To co, linkujcie i bawcię się dobrze ;-)

PS. Szanowne Google zwróciło mi PR3, co mnie niezmiernie cieszy. Obiecuje mniej spamować!