YoYopartner – nowy program partnerski

Ostatnio głośno zrobiło się o nowym programie partnerskim ludzi zamieszanych uprzednio w yoyo.pl, webtips.pl, czy PeakClick.com. Nowy program partnerski nazwany YoYopartner daje użytkownikom możliwość promowania produktów z branży finansowej (kredyty, konta osobiste, lokaty, fundusze emerytalne). To co odróżnia go, od innych tego typu programów, to możliwość stworzenia własnej kopii sklepu, która można pozycjonować i zdobywać klientów.

Przykład takiego sklepiku – kredyty konsolidacyjne
Program jest tylko na zaproszenie, więc jeśli ktoś chciałby sprobować swoich sił to zapraszam do działu kontakt, mam ich kilka.

Najważniejsza funkcjonalność serwisu YoYopartner, to jak wspomniałem wyżej, możliwość tworzenia własnych sklepów internetowych, przez które klienci będą mogli dokonać zakupów.

Gotowe Serwisy , które w skrócie nazywamy GS to gotowa treść dla serwisów finansowych. Jeżeli masz już prawidłowo wydelegowaną Domenę, zarejestrowaną w naszym serwisie, to GS będzie treścią, która tam właśnie się pojawi. Od momentu pojawienia się w serwisie, GS posiada pełną funkcjonalność i jest już gotowy by go promować jako Twój serwis finansowy

To naprawdę jest takie proste- wszystko czego potrzebujesz, to domena, która musisz przekierować w panelu na podany w programie adres IP. Po akceptacji domeny przez admina YoYopartner , można zajać się wyglądem gotowego sklepu. Modyfikować możemy nagłówek oraz stopkę strony, ale oczywiście, nie musimy, gdyż wszystko jest gotowe w momencie akceptacji domeny przez admina.

PP ma też świetny panel zarządzający, w którym możemy modyfikować prawie wszystko. Jeśli chcemy zrobić mini stronę o samych kredytach – wystarczy zaznaczyć odpowiednie pola przy danej domenie i gotowe.

Jedyne do czego można się doczepić to niewdrożony jeszcze FAQ oraz pomoc systemowa. No ale nie wszystko na raz, panel YoYopartner jest na tyle intuicyjny, że wszystkiego się można powoli nauczyć.

Jeśli już się zdecydowałeś/aś to proszę o mejla.