Najłatwiejszy sposób na dochód online

Update: 02.2010. Z przykrością zawiadamiam, że Subvert & Profit nie generuje mi już żadnych przychodów i w zasadzie nie wiem czy sposób opisany poniżej jeszcze działa

Wstęp.

Po przeczytaniu i zastosowaniu się do wskazówek z tego postu, zwiększysz swój tygodniowy dochód o średnio 2-3 dolary.

Jeśli to dla Ciebie za mało to nie czytaj dalej. Dla mnie jednak, sam fakt, że ktoś chce płacić 0.50$ za kliknięcie w 3 linki raz na kilka dni, jest po prostu warty uwagi.

Zajmijmy się więc zarabianiem wraz z Subvert & Profit.
Zasada jest prosta – otrzymujemy wynagrodzenie za wykopanie lub wystumblowanie linków, których dostarczą nam ludzie z S&P. Jeśli nie masz pojęcia o czym piszę, nie przejmuj się, wszystko zostanie wyjaśnione niżej.

Po pierwsze – potrzebujesz konta w systemie Paypal.

Jeśli już je masz, przejdź do kroku drugiego, jeśli nie, to zarejstruj się na paypal.pl. Będziesz potrzebował karty kredytowej, lub debetowej z możliwością dokonywania transakcji w internecie (np. Inteligo).

Po drugie – potrzebujesz konta w Digg.

Wszystko jasne? Wchodzisz na digg.com, rejstrujesz się, zapamiętujesz swój login.

Po trzecie – potrzebujesz konta w StumbleUpon.

Do użytkowania StumbleUpon będziesz musiał zainstalować ich toolbar, dzięki któremu korzystanie z serwisu będzie proste i intuicyjne. Zasada jest podobna jak na Digg – głosujesz na strone, która Ci się podoba, lub obniżasz ranking stronie, która nie przypadła Ci do gustu. Robisz to za pomocą 2 ikonek – kciuków, podniesionego lub opuszczonego. W każdej chwili, możesz też kliknąć w button „Stumble”, który umożliwi Ci przeglądanie stron, które są już wysoko w rankingu StumbleUpon.

Po czwarte – potrzebujesz konta w Subvert & Profit.

To już ostatni krok. Wejdź na stronę subvertandprofit.com i zarejstruj się używając adresu mejlowego z systemu Paypal.

Gdy już aktywujesz swoje konto, ustaw wszystko wprofilu S&P – wpisz swoje loginy z Digg i StumbleUpon. Teraz będziesz musiał odczekać kilka godzin, S&P musi zweryfikować Twoje konto.

Po piąte – potrzebujesz 2-3 minut, kilka razy w tygodniu.

Gdy już wszystko jest gotowe, wszystko co musisz zrobić to czekać aż dostaniesz wiadomość e-mail o treści:

We have a task for you.

Log in to http://subvertandprofit.com/social to perform the task and earn money.

Tak, to takie proste. Po kliknięciu w link, musisz sie zalogować i sprawdzić czy musisz wykopac linki z digg, czy też podnieśc w rankingu kilka stron z Stumbleupon. Obsługa jest intuicyjna, wieć nie powinieneś mieć żadnych problemów. Po kliknięciu w „Digg this” lub w ikonke z „kciukiem do góry” musisz wrócić na stronę S&P i kliknąc w button wyświetlający się pod linkami. I tyle. Za każdy task – otrzymujesz 0.50 $. Pieniądzę możesz wypłacić na konto w Paypal po uzbieraniu 10$.

Ile można zarobić?

Ujmę to tak, S&P nigdy nie stanie się Twoim głównym źródłem dochodu. Za to może być, niezłym dochodem pasywnym, który możesz wykorzystać np. na opłacenie swoich domen. Wystarczy, że zbierzesz kilku swoich kumpli, którzy zarejstrują się z Twojego refa, a możesz dojść np. do 4$ dziennie. Miesięcznie jest to 120$, rocznie 1440$. Nieźle, biorąc pod uwagę fakt, że wszystko co musisz zrobić to poświęcić 5 minut dziennie i kliknąć w kilka linków.

Czy to działa?

Poniżej zamieszczam screen z mojego konta, z kilku ostatnich dni.