WordPress Theme Tester

Od dłuższego czasu poszukuję już odpowiedniej nowej skórki do mojego bloga. Wiadomo jak to jest z templatkami, jak już się coś spodoba, to trzeba zobaczyć jak całość wygląda live, czyli od razu na naszym blogu. Wcześniej, tworzyłem kopię bloga i tam testowałem skórki, ewentualnie siedziałem do 2-3 w nocy, licząc na to że nikt o tej porze już nie zagląda (co jest naiwnym założeniem :) ). Jakiś czas temu, zdecydowałem się poszukać czegoś, co ułatwi mi dopasowanie odpowiedniej skórki do bloga i oczywiście, jak zwykle, plugin był gotowy już od dłuższego czasu.

WordPress Theme Tester – to plugin, dzięki któremu – po aktywacji w panelu admina – zmianę skórki na naszym blogu widzimy tylko my. Użytkownicy ciągle podziwiają i czytają naszego bloga w starym designie, a my mamy czas na odpowiednie poprawki i dopieszczenie wszystkiego, bez presji i stresu, że ktoś wejdzie na naszego niedokończonego bloga ;)

Tak przy okazji, są w naszym kraju jacyś specjaliści od tworzenia fajnych i funkcjonalnych skórek do wp? (np. takiej jak u Łukasza?).